wiszące nowoczesne

na stronę
Dla entuzjastów intrygujących kształtów odpowiednie będą nowoczesne lampy wiszące. Do ich wykonania użyto produktów, które charakteryzują się równocześnie wytrzymałością i wyjątkową urodą, jak na przykład ręcznie wykonywane szkło, naturalne forniry czy tkaniny abażurowe, które współgrają ze sobą w niezwykłych kompozycjach. Można stosować w nich diody LED, które pomagają oszczędzać energię i świecą dłużej niż inne żarówki dostępne na rynku. W ofercie sklepu dostępne są znane na rynku marki producentów, takich jak Sasso, Lima, Tubo czy Foscarini.

Zaskakujące kształty

Nowoczesne lampy wiszące to ogromne pole do popisu dla wyobraźni projektantów. Mogą się one być jednolitą bryłą lub składać się w wielu elementów, połączonych ze sobą w zaskakujący sposób. Gładkie albo ażurowe, skromne lub dekoracyjne – wszystkie mają w sobie coś niezwykłego i z pewnością będą pasować do intrygujących i odchodzących od utartych szlaków wnętrz. Można tu znaleźć najbardziej skrajnie różniące się od siebie produkty.

Kolorystyka dla każdego

Szeroka paleta barw to kolejna zaleta lamp wiszących. Nieważne, jaki kolor sobie wymarzymy, stanowczy i wyrazisty czy może łagodny i pastelowy, z pewnością odnajdziemy go w ogromnej ofercie produktów: od najpopularniejszych białych, czarnych lub szklanych modeli, aż po kolory drewna, miedzi lub chromu. Wszystko po to, by jak najlepiej wpasować się w wizję wnętrza każdego klienta. W projektach współgrają ze sobą także zróżnicowane materiały – metal, szkło czy drewno, które w połączeniu tworzą nowoczesne i intrygujące kompozycje.

Niepowtarzalne efekty

Wybór nowoczesnych lamp wiszących to prosta droga do tego, by nasza przestrzeń stała się wyjątkowa i spersonalizowana, a wszystko to dzięki wyjątkowym wzorom. Umożliwia to tworzenie wnętrz niepowtarzalnych i zapadających w pamięć, które zachwycą każdego, kto odwiedzi mieszkanie.