żyrandole

na stronę
Dzięki nim każde, nawet skromnie urządzone pomieszczenie nabierze wyjątkowo eleganckiego, niepowtarzalnego charakteru! Żyrandole nowoczesne, jak i klasyczne sprawdzą się w różnych aranżacjach – za każdym razem zapewnią spektakularny efekt. Mogą być z powodzeniem zawieszone w salonie, sypialni, kuchni, jadalni czy też biurze urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, glamour, loftowym, rustykalnym, a także klasycznym. Prezentowane żyrandole sprawdzą się również w klimatycznych restauracjach, kawiarniach i innych obiektach użyteczności publicznej.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości produkty w różnych stylach, kolorach i rozmiarach. Są to zarówno wytworne żyrandole z kryształkami, elementami szkła czy połyskującymi kamieniami, które nadadzą wnętrzom ekskluzywnego – wręcz pałacowego - charakteru, jak i nowoczesne bądź klasyczne formy. Poszczególne produkty różnią się nie tylko walorami estetycznymi, ale i parametrami technicznymi (liczba żarówek, źródło światła, wodoszczelność, wymiary bazy, wymiary klosza, LED zintegrowany). Do ich wykonania wykorzystano materiały, które wyróżnia nie tylko wyjątkowa estetyka, ale i wytrzymałość na uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Są to wysokiej jakości tkaniny abażurowe, kamienie półszlachetne, szkło lodowe oraz witrażowe, forniry naturalne i nie tylko.

Asortyment naszego sklepu internetowego StuDioLamp tworzą żyrandole nowoczesne oraz klasyczne będące doskonałym połączeniem innowacyjnych rozwiązań z oryginalnym designem. Pochodzą one od cenionych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wśród nich wymienić należy takie marki jak Spot Light, Sillux, Light4, Italux, Ideal-Lux, Azzardo czy też Ramko (nasza marka).

W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru oświetlenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością pomoże w dokonaniu wyboru!