Główna

na stronę

Nowoczesne lampy designerskie

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę produktów w zakresie oświetlenia, umożliwiając wybór przedmiotów pod kątem funkcjonalności oraz wyglądu. Wprowadzamy do asortymentu rozwiązania bardzo dobrze łączące walory użytkowe i estetyczne. Oferowane przez nas designerskie lampy stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnych użytkowników, dzięki zastosowanym materiałom i ciekawym formom.

Lampy designerskie do każdego wnętrza

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne lampy w bardzo ciekawych stylach estetycznych – poczynając od klasycznych, a nawet dekadenckich modeli, a kończąc na prostych, minimalistycznych formach .Wszystkie wykonane są w zgodzie z najnowszymi trendami w zakresie oświetlenia, w większości umożliwiają bowiem wykorzystanie ledowych źródeł światła. Ich nowoczesność wynika także z możliwości zamontowania opraw w nowego typu instalacjach oświetleniowych.

Ponadto te nowoczesne oprawy odpowiadają trendom w branży wnętrzarstwa. Ich kształt, wzornictwo oraz kolorystyka wpisują się w modne nurty aranżacji pomieszczeń. Nie bez powodu współpracujemy wyłącznie z najlepszymi – w naszej ofercie znajdują się bowiem wyroby znanych i cenionych w branży marek, jak Azzardo, Ideal-Lux, Foscarini, Studio Italia Design i wielu innych.

Stojąca czy wisząca – jaką lampę wybrać?

Stworzyliśmy miejsce, w którym znalazły się przedmioty oświetleniowe przeznaczone do różnych pomieszczeń oraz różnych potrzeb użytkowników. Proponujemy praktyczne i nowoczesne lampy wiszące, które świetnie sprawdzą się nad stołem w jadalni, jak też designerskie modele stojące, idealne do gabinetu lub salonu. Mamy też ciekawe propozycje opraw biurkowych czy ściennych. Tak bogata i zróżnicowana oferta produktów pozwala na dobranie rozwiązania do miejsca bardzo dobrze pod kątem przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdują się także modele odpowiadające różnym potrzebom w zakresie mocy światła. Posiadamy oprawy pozwalające stworzyć praktyczne i ergonomiczne oświetlenie główne, ale też wśród naszych propozycji znajdują się przedmioty dające szansę na przygotowanie odpowiedniego oświetlenia bocznego i dodatkowego.

Przygotowaliśmy ofertę, w której – jesteśmy pewni – każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Proponujemy designerskie lampy do wnętrz i na zewnątrz, a także modele podłogowe, sufitowe, ścienne, czy wpuszczane. Dbając o kompleksowy charakter oferty proponujemy także różnego rodzaju źródła światła oraz szynoprzewody wiatraki z oświetleniem i bez. Warto też odwiedzić kategorię produktów polecanych, gdzie znajdują się prawdziwe dzieła sztuki użytkowej.