lampy wiszące

na stronę
Z powodzeniem mogą być wykorzystane jako praktyczny, a przy tym stylowy element wyposażenia wnętrza zarówno salonu, sypialni, jak i kuchni czy łazienki, ale nie tylko. Lampy wiszące doskonale sprawdzą się również w biurach i wszelkiego rodzaju restauracjach i różnego typu lokalach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły być one używane również na tarasach.

Wybór odpowiedniej lampy wiszącej wbrew pozorom nie jest taki prosty. Należy wziąć pod uwagę ogólną stylistykę pomieszczenia, a także zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie. W zależności od modelu zapewniają one bowiem mniej lub więcej światła (różna liczba żarówek, zabudowane klosze bądź też żarówki bez zabudowy). Niektóre modele posiadają również możliwość regulowania nachylenia kierunku światła. Pozwoli to skierować wiązkę światła na konkretne miejsce w pomieszczeniu – jest to nie tylko niezwykle praktyczne rozwiązanie. W ten sposób mogą Państwo także wyeksponować dany szczegół (np. szafkę, obraz, nowy stół, itp.). Dostępne w naszym asortymencie lampy wiszące to niepowtarzalne bogactwo form i kolorów. Są to produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zadbaliśmy o to, by znalazły się wśród nich akcesoria w różnych stylach – industrialnym, klasycznym czy też nowoczesnym. Dzięki temu stworzą spójną całość z każdym typem wnętrza!

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi na rynku producentami. Daje nam to pewność, że dostarczamy naszym klientom produkty wysokiej jakości – łączące wyjątkowy design z funkcjonalnością oraz wytrzymałością na lata. Są to między innymi takie marki jak Aquaform, Astro, Azzardo, Cleoni, Eglo, Ideal-Lux, Foscarini, Linea Light, Sillux, Villeroy & Boch, Studio Italia Design, Vistosi, Slamp, Spot Light i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lamp wiszących.